Booking, questions, ideas...anything: darkdrom@gmail.com | Bandcamp | Facebook | Last.fm | Youtube | Bandzone

DROM

New website

Ahoj! Vítej na našich nových stránkách. Odteď budeme zveřejňovat poslední novinky a informace především tady. Pokud chceš mít přehled o dění v kapele, přidej si web do záložek.

Dále bychom chtěli upozornit na sekci ABOUT, kde najdete texty k desce Hectop v češtině i angličtině a na sekci ASK US, kde se nás můžete na cokoliv zeptat, ať už ohledně hudby, názorů na politiku, koncertů apod.. Odpovíme na všechno.

V nejbližších dnech nás můžete potkat v pátek v Kroměříži, v sobotu v Brně a v neděli v Praze, víc v sekci SHOWS.

---------------------

Hi! Welcome on our new website. From now, this will be the place where you find actual news and information about us. If you want to know about latest news, you should put it into your bookmarks.

In ABOUT section, you can find English lyrics for our new album Hectop. Lyrics includes full story from CD booklet. Also, pay attention to ASK US section, where you can ask for anything what you want to know about us..music, gigs, politics..anything. We will respond to everybody.

In the next few days, you can see us on Friday in Kroměříž, on Saturday in Brno and on Sunday in Prague. More in SHOWS section.